Teknoloji Devi Apple Yeni Ürünlerini Çarşamba Günü Tanıtıyor

Apple, birçok yeni ürününü tanıtacağı büyük gün için hazır. Apple’ın Kaliforniya’da bulunan merkez binasında sergilenecek olan yeni Apple ürünleri, şimdiden büyük merak uyandırıyor.

Bloomberg’e göre, yeni iPhone çok büyük ilgi görecek çünkü Apple gelirinin yaklaşık üçte ikisini zaten telefonlardan kazanıyor. iCloud depolama, uygulama abonelikleri, film indirme gibi hizmetlerin çok daha kolay alınması Apple cihazlarının satışını arttırıyor.

Piyasaya sürülmesi beklenen üç telefon modelinin biri 6.5 inçlik; diğeri ise 6.1 inçlik biraz daha küçük bir model olma özelliği taşıyor. Son model ise yükseltmelerle birlikte -tıpkı iPhone X gibi-  5.8 inçlik bir ekrana sahip olacak.

Goldman Sachs analisti Rod Hall, LCD iPhone’un 699 ile 849 dolar civarında fiyatlandırılacağı tahmininde bulundu. Buna ek olarak, Apple’ın daha net bir ekrana sahip bir dizüstü bilgisayar, bir Mac mini masaüstü bilgisayar ve AirPower kablosuz şarj cihazı gibi yeni aksesuarlar ve yükseltilmiş bir iPad Pro’yu satışa sunması bekleniyor. Aynı zamanda büyük ekranlı yeni Apple saatler de etkinlikte görücüye çıkacak.

Kaynak: PYMNTS 

 

Posted by Emre Karagöz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir