İnovasyonu Stada Taşıyan Etkinlik: Innovatours

Dünyanın farklı şehirlerini gezen ve gittiği her yerde inovatörleri bir araya getiren Innovatours, 11 Nisan’da Galatasaray TT Stadyumu’nda unutulmaz bir etkinlik gerçekleştirecek.

Önümüzdeki günlerde İstanbul; büyük ve soğuk salonlarda uzun saatler birilerini dinlemekten sıkılmış, monolog replikler yerine eğlenerek ve katılarak öğrenmek isteyen inovasyon meraklıları için harika bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

İnovasyon Liderleri, Geleceği Yakalamanız İçin Bir Araya Geliyor

11 Nisan’da Galatasaray TT Arena’da dünyadan ve Türkiye’den inovasyon liderlerini bir araya getirecek olan Innovatours; 4 farklı lab’de, 20’den fazla workshop ile inovasyon konusunda interaktif bir şekilde kendinizi geliştirmenizi sağlayacak.

Arena’da “Başarısızlık Hikayeleri” de Anlatılacak

Gelecek trendleri ve inovasyon konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden Dr. Sertaç Doğanay tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen “Başarısızlık Hikayeleri”, Innovatours etkinliği kapsamında yine Sertaç Doğanay moderatörlüğünde bu kez TT Arena’da gerçekleştirilecek.

Etkinliğe Nasıl Katılabilirim?

Geleceği yakalamanıza yardımcı olacak Innovatour’da, bu özel deneyimi yaşayacak 350 kişiden biri olmak ve etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz:

https://innovatours.world/

 

 

 

 

 

 

Posted by Derya Öztürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir