Moveca, “Get in the Ring”in Jüri Koltuğunda Parlak Fikirleri Değerlendirecek

Uluslararası bir organizasyon olan ve girişim fikirlerini sıra dışı konseptte buluşturan Get in the Ring’in bu yılki jürisinde teknoloji tabanlı girişim fikirlerine yatırım yapma amacıyla kurulmuş olan Mono Venture Capital (MOVECA) da yer alıyor.

Bilkent Cyberpark, gençlerin girişimcilik becerilerini geliştirmeleri ve globalleşebilmeleri için düzenlediği “Get in the Ring Ankara” ile Türkiye ölçeğinde fikir sahiplerini ve yatırımcıları bir araya getiriyor.

Gerçek Bir Boks Ringinde Girişim Mücadelesi

Get in the Ring’de girişimciler, gerçek bir boks ringine çıkıp karşısındaki rakipten daha iyi yanıtlar vermeye çalışarak hem seyircinin hem de jürinin gözüne girmek için mücadele edecek. Müsabakalar sonunda birinci seçilen girişim, Lizbon’daki finallerde farklı ülkelerin katılım sağladığı uluslararası ölçekteki etkinlikte buluşacak.

Yatırımcı ve Start-Up Buluşması

Sektör ayrımı yapılmaksızın inovatif iş fikrine ve ölçeklenebilir her start-up’a açık olan etkinlikte 50’den fazla proje ön elemeden geçecek ve ön elemeden geçen fikirler, 17 Şubat’ta 12.00-18.00 saatleri arasında Bilkent Cyberpark’ta düzenlenecek olan final müsabakasında yer alacak.

Ayrıntılı bilgi için:

Get in the Ring

Posted by Derya Öztürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir