Trafikte Geçirdiğiniz Stresli ve Sıkıcı Zamanlar Ojo ile Eğlenceli Hale Gelecek

Otomotiv devlerinden Ford, tüketicinin talep ettiği bileşenleri (konforlu sürüş için vücut pozisyonuna göre ayarlanan direksiyon, akıllı teknolojik donanımlar, dokunmatik ekran gibi sürüşü eğlenceli hale getirecek aksesuarlar) bir araya getirirek geliştirdiği yeni elektrikli scooter “Ojo Electric”i CES 2018’de katılımcılara duyurdu.

Saatte 45 Km Hıza Çıkabiliyor

Ojo Elektrikli Scooter, hızını ikiye katlayacak ekstra bataryaları sayesinde saatte 50 km hız yapabiliyor. Saatte 40-50 km arası bir hıza sahip olduğunda dahi, Ojo’yu en yüksek performansla kullanabilmeniz mümkün oluyor.

Düşme Hissine Kapılmadan Sürüş Keyfi

Alüminyumdan tekerleri ve eşsiz süspansiyonu, onun kusursuz bir sürüş deneyimi sunmasını sağlıyor. Ojo’nun, dokunmatik ekrana sahip olması, bluetooth bağlantısı (yan kısımlara entegre iki hoparlör aracılığıyla müzik çalmak için) ve doğrudan standart bir prize takılabilecek dahili bir güç kablosu onu eşsiz kılan diğer özelliklerinden.

Ojo’nun şarj boşalım süresi, uygulamaların tümü aktif halde kullanıldığında dahi beş saati buluyor. Ford’un bu eğlenceli elektrikli aracının 2.000 dolar civarında bir satış fiyatı ile piyasaya sunulması planlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: TheVerge

Posted by Burcu Üner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir