Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’na Geri Sayım Başladı!

İnovasyon ve girişimcilik üzerine dikkat çeken konuların ve konuşmacıların, teknoloji liderlerinin, girişimcilerin, yatırımcıların ve çok daha fazlasının yer alacağı “Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası”, 6-9 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye’de inovasyon konusunda gerçekleştirilen en kapsamlı etkinlik olan Türkiye İnovasyon Haftası; 2017 yılı itibariyle “Born Global İstanbul” platformunu da bünyesine dâhil etmesiyle, artık “girişimcilik” konusunu da kapsayacağını duyurdu. Yeni adıyla “Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası”; 6-9 Aralık tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde, inovasyon ve girişimcilik dünyasının birbirinden değerli isimlerini ağırlayacak.

Geçtiğimiz yıl 60.000 ziyaretçiye ulaşan Türkiye İnovasyon Haftası’na; TEB, Sabancı Holding, Turkcell, THY, Arçelik ve Çalık Holding’in stratejik partner olarak destek vermişti. 31’i yabancı, toplam 201 davetli konuşmacının ağırlandığı; 200’ün üzerinde kurumun katılımı ile gerçekleşen etkinlik, bu yıl da inovasyon ve girişimcilik dünyasının tüm renklerini bir araya getiriyor.

Watch video!ref=”http://registration.turkiyeinovasyonhaftasi.com/”>http://registration.turkiyeinovasyonhaftasi.com

Kaynak: Türkiye İnovasyon Haftası

Posted by Derya Öztürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir